Piotr Arnoldes

a co dodatkowo?

SPRZEDAŻ ZDJĘĆ

         

Oglądanie zdjęć w wersji elektronicznej nie zawsze daje nam tak ogromną satysfakcję jak te, na papierze fotograficznym. To wzięty do ręki album, albo wywieszony na ścianie pięknie oprawiony wydruk potrafią przenieść nas bardziej niż zwykle do 'innego świata'. Tutaj działa magia fotografii. Jeśli zupełnym przypadkiem chcesz codziennie patrzeć na jedno z moich zdjęć w wersji wywołanej na papierze fotograficznym, to daj mi znać - warunki możemy omówić w każdej chwili. 

Oferta przeznaczona jest także dla Hoteli oraz Restauracji - zawiera także opcję oprawy wybranych prac zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

W niektórych przypadkach w grę także wchodzi umowa o emisji ograniczonej liczby wydruków.

 

Zapytaj o ofertę

 

Facebook

O mnie

Specjalizuję się w fotografii przeznaczonej przede wszystkim dla branży HoReCa. Realizuję zlecenie na terenie całego kraju. Tematyka, w której odnajduję się najlepiej to fotografia wnętrz oraz fotografia kulinarna. Zajmuję się także szeroko pojętą fotografią reklamową. Jestem bardzo zaangażowany w projekty, które realizuję. Dobry efekt końcowy przynoszący dodatkowe zyski moim Partnerom Biznesowym cieszy i motywuje do kolejnego działania. Gorąco polecam zapoznanie się z galerią fotografii wnętrz oraz ofertą zamieszczonymi na mojej stronie internetowej.

Ostatnio Dodane

Realizacja i projekt graficzy Arteneo. Prawa autorskie Piotr Arnoldes 2007-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.