Piotr Arnoldes

Oferta fotografia reklamowa

FOTOGRAFIA HoReCa          FOTOGRAFIA WNĘTRZ          FOTOGRAFIA KULINARNA          PACKSHOT'Y          PORTRETY BIZNESOWE

 

       Fotografia reklamowa to dziedzina, w której najmniejsze szczegóły mogą mieć największe znaczenie. Każdy element jest ważny, każdy może mieć wpływ na odbiór Twojego produktu czy usługi. Fotografia reklamowa to połączenie wiedzy i umiejętności z wyobraźnią i kreatywnością. Potrzebna jest w tym wszystkim równowaga, która w efekcie końcowym zachwyci odbiorcę i spełni Twoje oczekiwania. 

       Dlatego nasz zespół przygotowuje się do każdego zlecenia w odpowiedni sposób. Od wstępnego projektu, poprzez szkic i scenariusz, aż po realizację. Do tego przy realizacji zdjęć, a także przy postprodukcji jesteśmy otwarci na sugestie i nie zamykamy się w sztywnych, wcześniej ustalonych ramach.

Dlaczego tak?...​

 

PONIEWAŻ MOŻLIWOŚCI JEST WIELE - UWOLNIJ WYOBRAŹNIĘ!

horeca-kotwica

 

 

PAKIETY FOTOGRAFICZNE DLA BRANŻY HORECA

 

 Ceny podane są w wartościach netto

Możesz także wysłać zapytanie o indywidualną wycenę wysyłając wiadomość bezpośrednio pod adres: piotr@arnoldes.com

 

wnetrza-kotwica

 

 

 WNĘTRZA I ARCHITEKTURA

Zdjęcia promujące miejsce idealne dla Gości, powinny już od samego początku dawać poczucie ciepła, przyjaznej atmosfery, otwartości. Jeśli Firmie zależy na tym, żeby promować imprezy okolicznościowe, czy spotkania w ciekawych pomieszczeniach i na ciekawym terenie, to w dużej mierze powinna skupić się na tym, żeby prezentowane fotografie zachęcały do tego typu przedsięwzięć już „na starcie”.

Wykonuję zlecenia w zakresie zdjęć architektury, budynków i ich wnętrz oraz otoczenia. Oferta przeznaczona jest dla:

 • obiektów wypoczynkowych oraz noclegowych (hotele, motele, ośrodki wczasowe, spa&wellness);
 • lokali gastronomicznych (restauracje, puby, bary);
 • gabinetów kosmetycznych, masażu, odnowy biologicznej;
 • obiektów sportowych, basenów;
 • biur nieruchomości i deweloperów, a także osób prywatnych chcących korzystnie zareklamować nieruchomość przeznaczoną na sprzedaż lub wynajem.

 

 

 

smaczne-kotwica

 

 

SMACZNE FOTOGRAFIE

Fotografia kulinarna to odrębna dziedzina fotografii reklamowej. Tutaj granica pomiędzy dobrym a złym zdjęciem zawiera się w niuansach. Każdy detal ma tutaj znaczenie, dlatego największe sieci korzystają z usług profesjonalistów po to, żeby już od samego patrzenia Klient nabrał ochoty na jedzenie. Właśnie tutaj źle wykonane zdjęcie zadziała z większą siłą odpychającą, niż w przypadku wnętrz, czy architektury. Źle dobrany balans bieli sprawi, że mięso będzie zielonkawe, a zielone warzywa nabiorą koloru brunatnego. Aranżacja takiej fotografii zajmuje czasem kilka godzin, ale na efekty na pewno warto poczekać.

Szczegółowa wycena ustalana jest po określeniu warunków i przedmiotu zlecenia.

 

 

 

 

 

 

packshoty-kotwica

 

 

PACKSHOT'Y

Packshot'y (zdjęcia produktów), czyli zdjęcia wykonywane przy użyciu neutralnego oświetlenia studyjnego bez dodatkowych efektów, wykorzystywane do prezentacji asortymentu. Packshot'y poddaje się podstawowej lub zaawansowanej obróbce graficznej. Koszt zaawansowanej obróbki graficznej ustalany jest zawsze indywidualnie.

 

Podstawowa obróbka graficzna zawiera:

 • korektę tonalną (histogram, krzywe, światła, półcienie, cienie);
 • korektę kolorystyczną (barwa, balans bieli, nasycenie).

Zaawansowana obróbka graficzna zawiera:

 • standardowy retusz (usunięcie drobnych wad produktu, zanieczyszczeń, retusz skóry);
 • obrys / szparowanie (wycięcie z tła);
 • naniesienie znaku wodnego lub logotypu firmy;
 • optymalizacja wagi i wymiarów plików.

 

 

 

 

Moto-kotwica

 

 

PORTRETY BIZNESOWE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONCEPCYJNE SESJE REKLAMOWE WYCENIONE ZOSTANĄ INDYWIDUALNIE, NA PODSTAWIE PAŃSTWA OCZEKIWAŃ I WYTYCZNYCH, A TAKŻE PRZYGOTOWANEGO SCENARIUSZA.

 

Facebook

O mnie

Specjalizuję się w fotografii przeznaczonej przede wszystkim dla branży HoReCa. Realizuję zlecenie na terenie całego kraju. Tematyka, w której odnajduję się najlepiej to fotografia wnętrz oraz fotografia kulinarna. Zajmuję się także szeroko pojętą fotografią reklamową. Jestem bardzo zaangażowany w projekty, które realizuję. Dobry efekt końcowy przynoszący dodatkowe zyski moim Partnerom Biznesowym cieszy i motywuje do kolejnego działania. Gorąco polecam zapoznanie się z galerią fotografii wnętrz oraz ofertą zamieszczonymi na mojej stronie internetowej.

Ostatnio Dodane

Realizacja i projekt graficzy Arteneo. Prawa autorskie Piotr Arnoldes 2007-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.