Piotr Arnoldes

Jak zrobić zdjęcie?

Hotel Mikołajki*****

Fotografia wnętrz dla hotelu to zawsze wyzwanie, z którym lubię się mierzyć. Każde ujęcie musi być przemyślane tak, żeby pokazać w prawdziwy sposób to, co będzie czekało Gości danego obiektu. Jednocześnie zadaniem takiego zdjęcia jest zachęcenie do skorzystania z gościnności właśnie tego, konkretnego miejsca. Minimalizm jest często najlepszym rozwiązaniem zwłaszcza we wnętrzach, które są dopracowane na tak wysokim poziomie.

 

 

Zdjęcia wykonane metodą doświetlania mogą pokazać wszystko, co  jest niezbędne. Dzięki nim widzimy to, co jest w środku pomieszczenia ale także to, co znajduje się za oknem. "Magia", która wymaga od nas wiedzy i doświadczenia, pozwala uzyskać efekt zbliżony do tego, jaki może zobaczyć ludzkie oko na żywo. 

 

 

Należy być wymagającym i oczekiwać właśnie takich obrazów dzięki którym Gość zobaczy wszystko, co może go zainteresować. Jednocześnie wpłynie to pozytywnie na odbiór obiektu, co z kolei przełoży się na zwiększenie sprzedaży. 

 

 

Życzę wszystkim tak wyjątkowych obrazów na żywo, a dzięki nim spokojnego odpoczynku w podróży prywatnej, czy biznesowej.

 

Realizacja i projekt graficzy Arteneo. Prawa autorskie Piotr Arnoldes 2007-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.