Piotr Arnoldes

Jak zrobić zdjęcie?

Fotografia wnętrz...

... bo ważne jest, żeby wszędzie czuć się jak w domu. Wywołanie wrażenia ciepła i gościnności to niezbędne elementy, tak jak zachowywanie czystości i usuwanie zbędnych przedmiotów z kadru. Zawodowy fotograf wnętrz w Warszawie, Lublinie, Gdańsku czy Barcelonie zwróci uwagę na te właśnie rzeczy. Prowadzisz hotel? Wynajmujesz mieszkania? Chcesz korzystnie sprzedać nieruchomość? Każdy, kto zobaczy zdjęcia wykonane z należytą pieczołowitością będzie chciał zobaczyć miejsce na żywo, czy też skorzystać z gościny. 

Wyobraź sobie, że...

... oglądasz zdjęcia, na których widać brudną pościel, resztki jedzenia na brudnych naczyniach w kuchni, zastawione wszystkimi możliwymi kosmetykami półki w łazience, a na podłodze skarpetki. Zapytam retorycznie - czy chętnie zobaczysz to miejsce na żywo?

Każdy z nas lubi...

... porządek. Mówi się czasem o nieładzie artystycznym Ja jednak uważam, że jak w życiu tak i na fotografii, ład i harmonia są kwintesencją spokoju, który jest nam niezbędny do prawidłowego, a co najważniejsze normalnego funkcjonowania.

Pamiętajcie:
dobra fotografia wnętrz = odpowiedni kadr + prawidłowe oświetlenie + wiedza fotografa + porządek

Realizacja i projekt graficzy Arteneo. Prawa autorskie Piotr Arnoldes 2007-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.